KONST / Litografier / Färglitografier 15636123
nr 1563 6123
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, segelbåtar, yttermått inklusive ram: 50x60 - 55x70 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:55:06
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad